<
>


KESİN KAYIT GARANTİSİSevgili anne babalar değerli öğrenciler Makedonya'daki universitelerle yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde
Türkiye'den gelecek olan öğrenciler için Eurostar'a verilen kontenjan dahilinde %100 kesin kayıt garantisi veriyoruz.Önemle
Duyurulur.

%100 Üniversiteye başlama garantisi veremeyen firmalara dikkat edin.


AMERİKAN COLLEGE

Makedonya Cumhuriyeti’nin Başkenti Üsküp’te bulunmaktadır. 2005 yılında bağımsız (Özel) bir üniversite olarak kurulmuştur. Amerikan üniversitesi misyonu olarak yaratıcı ve eleştirisel düşünme ve yetenekleri geliştiriçi iletişim olanakları göstermektedir. Her öğrenci ciddiyi ciddiye alan bir kurum olarak bütüncül bir eğitim yaklaşımı gösteriyor. Olağan üstü yaklaşımı ve bilgi birikimi olan amerikan hocalar tarafından topluma iş güçü ile yetiştirilecek profesyonel kadrolara bireyler yetişecektir. Özellikle sanayi ve hükümete destek, dürekli eğitimlere destek topluma katkı sağlayacak genişletilmiş çalışmalar içerir.

Makedonya Amerikan Üniversitesi Hızlandırılmış lisans düzeyinde Kredi transfer tam seceneği ile 3+4 olarak eğitim tasarlanmıştır. Avrupa ve Amerika eğitim programları deneyimleri en iyi birleştiren yükseköğrenim için yenilikçi stratejiler ve dünyanın her yerinden iş piyasasına kendinizi ayırt etmek ve yeni iş fırsatları kilidini açmak için mevcut konumunuzu geliştirmek için ileri derecede ihtiyacınızı karşılayacak diplomaya sahip olacaksınız.

Dikkatle hazırlanmış müfredat mevcut profesyonel edebiyat ve vaka çalışmaları seçkin yazarlardan, hem de Amerikan Way uygulaması ile Amerikan verimliliği sunuyor. Eurostar İle öğrencileri kabul eden Amerikan Üniversitesi Yenilikçi stratejiler ve dünyanın her yerinden iş piyasası için Amerikan Üniversitesi doğru tercihtir.

Makedonya Amerikan Üniversitesinde amfitiyatro, bilgisayar laboratuvarı, bilgisayarlı okuma odası, kafeterya, fitnes odası bulunuyor. Üniversitenin 4.000m2 kaplayacak kampüs şeklinde üsküp merkezinde yer almaktadır.

Makedonya Amerikan Üniversitesi Kampüs ortamında ders materyalleri, kütüphane hizmetleri, üniversite personeli ile hizmetler, internet ağ paylaşımı bulunmaktadır. Amerkian üniversitesi lisans katılımında kaliteli ve bireysel gelişimi uygulamalı desteklemektedir.

Fakülte ve Bölümler

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi

İşletme Yönetimi
Yönetim
Pazarlama
Finans

Siyaset Bilimi Fakültesi

İnsan Hakları
Uluslararası İlişkiler ve Demokrasi
Uluslararası İlişkiler ve İş ile Diplomasi
Siyasal Bilimler

Hukuk Fakültesi
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Mimarlık
Tasarım
İç Mimarlık

Yabancı Diller Fakültesi

İletişim
İngilizce Öğretmenliği
Ceviri Uzmanı (Tercumanlık)

Bilgisayar Bilimleri ve Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri
Bilgisayar Bilimleri
Yazılım Mühendisliği
Bilgisayar Ağ Teknolojileri

Güney Doğu Avrupa Üniversitesi

Mit Üniversitesi

Newyork Üniversitesi

St Paul Ohri Üniversitesi

Üsküp Kiril (Tetova) Üniversitesi

Kalkan Delen Üniversitesi

Manastir Üniversitesi

American Collage

Fon Üniversiteleri

Turizm Üniversiteleri

Goca Delcev

Makedonya Avrupa Film Akademisi


Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi


Makedonya Üniversiteleri Türkiye Kayıt MerkeziSınavsız Tıp,Eczacılık,Diş Hekimliği

1000€ dan Başlayan Harç ÜcretleriKayıtlar Devam Ediyor (0212 244 66 00)


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız