<
>


KESİN KAYIT GARANTİSİSevgili anne babalar değerli öğrenciler Makedonya'daki universitelerle yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde
Türkiye'den gelecek olan öğrenciler için Eurostar'a verilen kontenjan dahilinde %100 kesin kayıt garantisi veriyoruz.Önemle
Duyurulur.

%100 Üniversiteye başlama garantisi veremeyen firmalara dikkat edin.

Makedonya Eğitim Merkezi

Eurostar ile Yurtdışında mutlu günler

Eurostar Yurtdışı danışmanlık hizmeti uzun yıllardan beri hep yanınızda. Sizlere en iyi hizmeti vermenin gururu, gönderilen her öğrencinin mutluluğunu sağlamanın verdiği huzur ile Yurtdışına çıkmak, kendini geliştirmek isteyen tüm öğrencileri, mezunları Eurostar'a bekliyoruz. İngilizceyi ana dilim gibi öğrenmek istiyorum diyorsanız, yeni kültürlerle kaynaşmak, yeni yerler görmek için can atıyorsanız Yurtdışına çıkmak için en iyi programı sizlere sunar, sizin isteklerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızın teminini veririz.

Yurtdışı programlarında iyi bir danışman şirket ile anlaşmak gideceğiniz yerde mutluluğunuz için çok önemlidir. Yurtdışında bir ülkeye gitmek, o masrafları yapmak, hiç bilmediğiniz bir yerde güvenle ve huzurla kalabilmek için gittiğiniz danışmana olan güveniniz tam olmalıdır. Eurostar sizlere her konuda en iyi hizmeti sağlamakta, sizin huzurunuz için ne gerekiyorsa en iyi şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Bu konuda Eurostar ile Yurtdışına giden öğrencilerimizle de görüşebilir onların fikirlerini alabilirisiniz. Sizlere memnuniyetlerini anlatmaları sizlere de bizim şirketimiz ile anlaşıp gitmek konusunda bir güven getirecektir.

Yurtdışında eğitim, Yurtdışında staj, Yurtdışında çalışmak, Yurtdışında dil okulu, patron ve işverenler için Yurtdışında özel programlar, MBA programı ve yerleştirme, Yurtdışında yaz okulu. Gençler için, okuyanlar için okumayanlar için, iş sahipleri için her kimin aklına iyi bir İngilizce öğrenmek gelirse bizler ile danışmalı ve en iyi yolu beraber düşünmeliyiz. Hangi hizmetten nasıl yararlanmak istiyorsanız kendiniz de karar verebilirsiniz. Ya da bu konular hakkında pek bilginiz yoksa ve tecrübeli birileriyle konuşarak sizin için en iyi Yurtdışına gitme programına karar vermek istiyorsanız önceden tüm programlara katılmış, tüm ülkelerde kalacak yerlerde bulunmuş, gezmiş tecrübeli danışmanlarımız ile sizler için en ideal programı beraber seçebiliriz. Size yardımcı olacak danışman ile çalışmak, sizlerin beklentilerine cevap vermekte en önemli unsurdur. Eurostar'ın tecrübeli danışmanları ile kafanızdaki düşüncenin en iyisine karar verir böylece Yurtdışına gittiğinizde keşkeler ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda uçak biletlerini en ucuz yolla almak, oraya gittiğinizde sizi karşılayacak birilerinin olması verilen artı hizmetlerdendir.

Eurostar'ın Yurtdışında da sürekli sizin yanınızda olacağı sözü siz oraya gittiğinizde kendinizi daha güçlü hissetmenize sebep olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti; yapılacak vize işlemlerinden dönüşünüzdeki biletiniz alıp dönüşünüzü sağlayana kadar hep sizin yanınızda olacaktır. Sizleri en iyi anlayanın biz olacağımızın bilincine sahip olan bir şirketle çalışmak sizlerin Yurtdışında mutlu olmanız için çok önemlidir. Eurostar size bunun sözünü verir. Çalıştığı ülkeler arasında Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti'dir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul'da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

Makedonya Eğitim Sistemi Fırsatı - Makedonya Üniversiteleri- Makedonya Üniversiteleri

Makedonya Üniversiteleri Danışmanlık Hizmetleri Alın Makedonya Üniversiteleri Başvuru Merkezi Müracaat

Makedonya Üniversiteleri Başvuru İşlemleri Evinizden Halledebilirsiniz

Makedonya Eğitim Sistemi

Makedonyada Yaşam

Makedonya Hakkında

Makedonyada Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri


Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi


Makedonya Üniversiteleri Türkiye Kayıt MerkeziSınavsız Tıp,Eczacılık,Diş Hekimliği

1000€ dan Başlayan Harç ÜcretleriKayıtlar Devam Ediyor (0212 244 66 00)


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız