<
>


KESİN KAYIT GARANTİSİSevgili anne babalar değerli öğrenciler Makedonya'daki universitelerle yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde
Türkiye'den gelecek olan öğrenciler için Eurostar'a verilen kontenjan dahilinde %100 kesin kayıt garantisi veriyoruz.Önemle
Duyurulur.

%100 Üniversiteye başlama garantisi veremeyen firmalara dikkat edin.

MAKEDONYA HAKKINDA

Çok öğrenci değil doğru bilgilenmiş öğrenci profiline sahip öğrenciyi eğitim için Makedonya'ya gönderme ilkesine sahip Makedonya danışmalık diğer görevlerini de şu şekilde yerine getirmektedir;
Eğitimi için öğrencide istenen belgeler hazırlama aşamasında öğrenciye gerekli tüm desteği sunmak.
Erkek öğrencilerin Türkiye'de askerlik prosedürlerini yerine getirerek tecil işlemlerinde onlara yardımcı olmak.
Üniversiteye kabul için gerekli olan tüm belgeleri hazırlama esnasında öğrencinin en büyük yardımcısı oluyor ve bu belgeleri kabul ediyoruz.
Eğitim için başvuran öğrencinin eğitimi onaylanmadan önce ve eğitimi onaylandıktan sonraki işlerinde ve işlemlerinde onun her an yanında oluyoruz. Bu işlerin tüm takibini bizzat yapıyoruz.
Farklı bir dilde yazıldığı için Makedonca diline çevrilmesi gereken belgelerin, çevirisini gerçekleştiriyoruz.
Öğrencinin Makedonya tarafından istenen noter onay işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Dış İşleri Bakanlığı tarafından öğrenciye eğitimi için alınması gereken onayı alıyoruz.
Öğrenci için gerekli onaylardan biri olan Makedonya Milli Eğitim Bakanlığı'nın onayını öğrenci için alıyoruz.
Öğrencinin kabul görmesi gereken üniversite tarafından öğrenciden istenen bu belgeleri üniversiteye ulaştırıyoruz.
Belgelerin üniversiteye tesliminden sonra en önemli dönem olan üniversitenin öğrenciyi kabulü aşamasında bu kabulün gerçekleşmesi için gerekli görevi yerine getiriyoruz.
Öğrencinin kabul edilmesi için çalışılan üniversite kabul onayını verdikten sonra öğrenciye üniversite tarafından gönderilen belgeleri kabul ediyor ve bu belgeleri daha sonra öğrenciye ulaştırıyoruz.
Tüm şartlar yerine geldikten sonra sıra öğrencinin vize işlemlerine geliyor, sorunsuz bir ulaşım ve ikamet için gerekli olan vize alımı için öğrenci ile beraber vize işlemlerini yerine getiriyoruz.
Vize sonrasında ise sıra ulaşım planına geliyor, uçak vs. ulaşım işlemlerini yerine getirerek öğrencinin Makedonya'ya ulaşımı için bir yol planı hazırlıyoruz. Sorunsuz bir ulaşım sağladıktan sonra, öğrenciyi Makedonya'da karşılıyoruz.
Makedonya'ya varan öğrencinin bu ülkede ki barınma seçeneği olarak yurt tercih edilmiş ise öğrencinin yurda yerleşmesini sağlıyoruz. Eğer tercih edilen seçenek özel yurt ise öğrencinin özel yurda yerleşimini sağlıyoruz.
Yurtta kalmak istemeyen ve kendisi için bir kiralık ev talebinde bulunan öğrencinin tercihleri doğrultusunda bir kiralık ev bulunuyor ve bu eve yerleşmesi sağlanıyor.
Öğrencinin eğitim işlemleri ise onu bir hazırlık sınıfına kayıt ettirmekle başlıyor.
Öğrencinin girmesi gereken dil sınavı için gerekli işlemler ve müracaatlar yapılarak öğrencinin dil sınavına girmesi sağlanıyor.
Eğer öğrencinin uluslar arası geçerliliğe sahip olan alınmış bir dil belgesi var ise öğrencinin bu belgesi ile beraber dil sınavından muafiyetini sağlıyoruz.
Resmi makamlar tarafından öğrencide istenen oturma izni, öğrenci kimlik kartı, polis kaydı gibi bir çok belgenin temin edilmesini sağlayarak bu belgeleri üniversiteye ulaştırıyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenciye verilmesi gereken öğrenci kimlik kartını Milli Eğitim Bakanlığından alıyoruz.
Öğrenci Makedonya'da ve yabancısı olduğu bu ülke de ona yalnız olmadığını hissettiriyoruz, çünkü onun bu ülkede ki yaşantısının her alanında en büyük destekçisiyiz.
Öğrencinin Makedonya'da ki yaşamı bizim için sadece eğitim hayatı ile sınırlı değil, onu günlük hayata hazırlamakta bizim ona verdiğimiz diğer bir hizmettir.
Çocuğunun yurt dışında ki eğitim hayatı hakkında bilgi almak isteyen velilere de gerek posta gerek telefon gerek internet yolu ile bu hizmeti sunuyoruz.
Öğrenci eğer bu ülkede farklı dillerde öğrenmek istiyorsa ona bu hizmeti de sunuyoruz, öğrencinin Makedonya'da bu hizmeti alacağı eğitim kurumlarına kaydını gerçekleştiriyoruz.
Eğitim aldığı alanda ki okul başarısını artırmak isteyen öğrenci bu noktada ek bir kurs veya özel ders talebinde bulunabilir bu talebi yerine getiriyoruz.
Bizde hedef doğru bilgilendirilmiş öğrencileri Makedonya'da eğitime yollamaktır. Çok sayıda öğrenci yollama prensibinde olmayan danışmanlık hizmetimiz bu doğru politikası ışığında öğrencinin eğitim öncesi ve sonrasında her alanda yanında olmak görevleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Makedonya Eğitim Sistemi Fırsatı - Makedonya Üniversiteleri- Makedonya Üniversiteleri

Makedonya Üniversiteleri Danışmanlık Hizmetleri Alın Makedonya Üniversiteleri Başvuru Merkezi Müracaat

Makedonya Üniversiteleri Başvuru İşlemleri Evinizden Halledebilirsiniz

Makedonya Eğitim Sistemi

Makedonyada Yaşam

Makedonya Hakkında

Makedonyada Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri


Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi


Makedonya Üniversiteleri Türkiye Kayıt MerkeziSınavsız Tıp,Eczacılık,Diş Hekimliği

1000€ dan Başlayan Harç ÜcretleriKayıtlar Devam Ediyor (0212 244 66 00)


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız